Avaleht   »  Lavastused   »  Minevik

Minevik

Igavuses karastunud inimesed

Habemeta jõuluvana

Lavastus räägib noorest jõuluvanast Kaarupist, kellel jõuab kätte esimene kord kingikoormaga laste juurde minna. Võiks arvata, et see austav ülesanne on iga jõuluvana unistus, aga Kaarup tunneb laste ees paanilist hirmu..

Kadrimäng

Folkloorne muinasjutumäng maailma loomisest.

Kõik armastavad Roosit

Kes on Roosi Kronkie? Kas tõesti lihtsalt kiiksuga mutt, kes oma otsatus headuses tahtmatult lurjuste plaanid nurja ajab ja olukorra sunnil lõpuks võitjaks jääb? Või on tegemist targa ja sihipäraselt tegutseva läbinägeliku naisega?

Kõik (S)ängis

Inimesed armastavad üksteist.See on ime ja ühtlasi kõige enesestmõistetavam asi siin ilmas. Ilma armastuseta oled nagu laip puhkusel- paar daatumit ja juhuslik nimi ning samahästi võiksid ka surra. (E.M.Remarque)

Naine ja klarnet

Ta nägu muutus korraks kurvaks, kui ta mind vaatas, ta oli nii kummaline ja mitte enda moodi, ma tõmbusin eemale, aga siis tuli käsi ja surus mind läbi riiete ja sõrmed tegid lahti kõik selle, mis oli minust kaetud ja ma teadsin, et me alustame.

Nosipho - Aafrika kingitus

Kuidas muinasjutud, legendid maailma sattusid, sellest räägib ühe Aafrika naise, Nosipho lugu.

Päästke jõulud!

Mis siis saab, kui jõulurõõm on ostuhulluses ära unustatud või nii asjade sisse uputatud, et ei paista enam välja? S.O.S- jõulud tuleb päästa!

Siilipoeg avastab maailma

Maailm on imeline - me saame seda nuusutada, maitsta, puudutada, kuulata ja näha.

Tädi Fantaasia

Iga laps üritab olla viks ja pai... kuid see ei ole alati lihtne - eriti siis, kui sul juhtub olema selline sõber nagu Tädi Fantaasia!

Talvekuninga juurde

Mardileib

Härra Puntila ja tema sulane Matti

Naine nagu vesi, udu ja jää

Kellele kuulub öö

Kadrimäng

Kirsiaed

Võidumees Miki-Hiir

Niagaara

Tasakaal

Ebaõige aken

Päkapikula

Armastuse jaoks ja tema pärast

Draakon

Laadalugu katkisest kalevist ja kehtivast korrast

Viie peaga lohe

Salapaik

Kahe hingelisega ruum, kus üksteise peegeldustes otsitakse valusat tõde. "Sest sinus on jõudu ja hiilgust vaadata läbi mu maski ning leida mind...ning nägema mu hinge tõelist nägu."

© 2009-2010 Teoteater.ee | Vana-Kalamaja 9a, Tallinn 10414